Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 09.09.2010, 16:16
szprotson napisał(a):Wyświetl post
http://majchrowski.blogspot.com/2010...onie-wisy.html

Jaki ten prezydent dobry...
to jest mocne:

"Teraz obiekt przy Reymonta jest praktycznie gotowy. Prace, które trwają przy budowie trybuny zachodniej nie wykluczają rozgrywania meczów. Dotrzymałem więc danego słowa i zadecydowałem, by udostępnić go zawodnikom i kibicom natychmiast, gdy będzie to możliwe. "

A my się go ....a czepiamy...
Odpowiedz cytując