Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2550
Stary 09.09.2010, 15:34
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
nie można być takim chciwym

za darmo niech ich biorą
Można by jeszcze dopłacić te 250 euro od łebka i niech idą

PS. Skorża no cóż ładnie mówił na spotkaniach z kibicami ci by chciał zrobić, ale w półtora roku zepsuł to co odbudował wcześniej w rok. Prawda jest jednak taka, że takiego trenera podlizującego się kibicom u nas chyba nigdy nie było.
Póki co Maaskant mało udziela się w mediach, a więcej czasu poświęca drużynie i taktyce. Odnoszę takie wrażenie, że pozostałe kluby z czołówki chcą zobaczyć jak wyjdzie ten eksperyment w Wiśle z dwoma zagranicznymi fachowcami w osobie Maskanta oraz Valckx i jeśli nam się powiedzie to na 90% te kluby pójdą podobną drogą. Może nie akurat Holandia, ale np: Niemcy, Francja czy Portugalia.
Obecnie Wojciechowski zachowuje się jak Cupiał kulka lat temu. Po kilku gorszych meczach trener na wylocie, z początkiem też szastaliśmy kasą. Można zatem dostrzec pewne podobieństwa. Bakero wyleci pewnie po pierwszej porażce, a wtedy czas Polonii się skończy, bo ich karuzela trenerska rozkręci się na dobre.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując