barney22 napisał(a):

|
. A jeśli chodzi o prezydenta. Tak, uwierz mi, nienajlepiej teraz sypia, jest coraz większa szansa na udział prokuratury w tym cyrku. Pozdr
|
Coś więcej możesz czy to tylko takie życzeniowe pisanie?
Panowie proszę kulturalnie i merytorycznie dyskutować. Za inwektywy wobec innych userów pójdą bany.