Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15053
Stary 09.09.2010, 15:09
Jak dla mnie to artykuł barneya22 jest naprawdę dobry. Wskazuje w dobitny sposób jedną z zawalonych spraw przez projektanta i inwestora. Wyśmiewa jeden z błędów przy projektowaniu, ale w żadnym przypadku nie wyśmiewa się z Wisły.
Dzięki temu wiele osób, wielu dziennikarzy dowiedziało sie o tym jak nieudolni są projektant i inwestor (czyli miasto a nie klub).
A wszystko w atrakcyjnej, wdziecznej formie.
Pisanie o wjebaniu nam noża w plecy tym tekstem to zdrowa przesada.
Tekst ten może więcej pomóc niż zaszkodzić
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując