Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35214
Stary 09.09.2010, 13:46
szprotson napisał(a):Wyświetl post
tak jak wyżej.
Drugi Mauro to nie będzie, bo Mauro to defensywny a ten jest napastnikiem i rozliczamy go ze strzelania bramek a nie utrzymywania piłki i robienia kółeczek.
Czytajmy ze zrozumieniem - drugi Mauro oczywiście w sensie "kontraktowym", bo to, że może być lepszym piłkarzem od Mauro - widać ( od "może być" do "będzie" droga daleka ofcourse).
Drugim Mauro w sensie bycia Wiślakiem raczej na pewno nie będzie z powodów jw.
Odpowiedz cytując