szprotson napisał(a):

tak jak wyżej.
Drugi Mauro to nie będzie, bo Mauro to defensywny a ten jest napastnikiem i rozliczamy go ze strzelania bramek a nie utrzymywania piłki i robienia kółeczek.
|
Czytajmy ze zrozumieniem - drugi Mauro oczywiście w sensie "kontraktowym", bo to, że może być lepszym piłkarzem od Mauro - widać ( od "może być" do "będzie" droga daleka ofcourse).
Drugim Mauro w sensie bycia Wiślakiem raczej na pewno nie będzie z powodów jw.
