|
Słuchajcie jest temat do przemyślenia. Czy na forum jest ktoś, kto interesuje się futsalem i byłby chętny do pomocy w rozwoju strony oficjalnej Wisły Krakbet i wykonaniu kilku zdjęć w trakcie meczów? Sekcja rozwija się prężnie, skład coraz silniejszy, mecze to niezła rozrywka i przede wszystkim nie trzeba już jeździć do Nowej Huty. Wszystko na Bronowiance.
Jeśli ktoś chce pomóc proszę o kontakt.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
|