Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 09.09.2010, 13:43
Słuchajcie jest temat do przemyślenia. Czy na forum jest ktoś, kto interesuje się futsalem i byłby chętny do pomocy w rozwoju strony oficjalnej Wisły Krakbet i wykonaniu kilku zdjęć w trakcie meczów? Sekcja rozwija się prężnie, skład coraz silniejszy, mecze to niezła rozrywka i przede wszystkim nie trzeba już jeździć do Nowej Huty. Wszystko na Bronowiance.

Jeśli ktoś chce pomóc proszę o kontakt.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
Odpowiedz cytując