tofik napisał(a):

|
21 letni Argentyńczyk. Załóżmy, że ma talent i podstawy rzemiosła wyniesione ze szkółki River Plate. Czyli nie kopie się w czoło. Wydajemy 1,3 miliona, a sprzedajemy, jak np Marcelo, za 3. Za takie coś się należy kara, czy nagroda ? Czasem żeby wyjąć, trzeba zainwestować. Nie zawsze trafi nam sie freeroll jak z Brazylijczykiem.
|
W rzeczy samej. Przecież klauzula nie boli, a 1,3mln euro za - przypuśćmy - perspektywicznego gracza z Argentyny to bargain, jakich mało. Nie miejmy złudzeń, nie będzie to drugi Mauro: jeśli pokaże, że jest naprawdę dobry -pogra u nas góra dwa lata. Jeśli zacznie się po rzeczonym czole kopać - odjedzie za rok do domu.