Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35204
Stary 09.09.2010, 12:16
A może gość z II Bundesligi jest po prostu lepszy od byłej gwiazdki naszej reprezentacji ? O ambicji i zdrowiu nie wspomnę . Z drugiej strony Steaua miałaby problemy z najlepszymi drużynami z II Bundesligi a w takich grał swego czasu Paljic i nie pisz że był przez cały czas rezerwowym bo to nie ma nic wspólnego z prawdą.
Odpowiedz cytując