|
A może gość z II Bundesligi jest po prostu lepszy od byłej gwiazdki naszej reprezentacji ? O ambicji i zdrowiu nie wspomnę . Z drugiej strony Steaua miałaby problemy z najlepszymi drużynami z II Bundesligi a w takich grał swego czasu Paljic i nie pisz że był przez cały czas rezerwowym bo to nie ma nic wspólnego z prawdą.
|