Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15011
Stary 09.09.2010, 08:58
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Niech ktos zrobi wizke i podesle na konkurs na zagospodarowanie 17 metrów, obrazek z obnizona murawa i wbudowanym trybunami, które podciagna trybuny na odleglosc 8-10 metrów,a za bramkami 5-7m..
Cos na zasadzie:


Musze przyznac, ze jesli byloby to wykonalne i kiedys bylaby taka potrzeba, to Obtulowicz w niezamierzony sposob osiagnalby wspanialy efekt..Bez burzenia (ew.okraglak),bez wielkich wydatków zwiekszylibysmy pojemnosc pewnie gdzies do 40 tyś. Trzeba by bylo jeszcze tylko przebudowac murek od skyboxów..

A tekst(ukazal sie w Krakowskiej?) kancelarii w gazecie to meeeeega skandal, na ripsote Wisla lub SkWK lub osoba prywatna, powinna wyslac do ich redakcji wszystkie minusy tego stadionu..

Niestety istnieje jeszcze cos takiego jak zwierciadło wód gruntowych. Co na pewno ograniczylo obnizanie murawy. Mysle ze te 80 cm to max na jaki moglismy sobie pozwolic. Rozwiazan na obnizenie ZWG jest wiele ale zapewne nie oplaca sie ich tu zastosowac i istnialoby ryzyko przykrej niespodzianki w przyszlosci.
Ostatnio edytowane przez gooro33 : 09.09.2010 o godz. 09:03.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując