KOMINEK napisał(a):

|
Mnie natomiast zastanawia nowa strategia klubu najpierw przez rok pokaż co umiesz a potem możemy podpisać kontrakt. Golański na to nie przystał. Czy to dobrze, że tak robimy ? Napewno nas to zabezpiecza przed wpadkami typu Matusiak.
|
nie mówiąc o wpadkach w rodzaju
5 letni gwarantowany kontrakt Łobo