Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15000
Stary 08.09.2010, 22:44
elvis11 napisał(a):Wyświetl post
Rzadko się wpisuje aczkolwiek co dziennie czytam to forum.Na stadion ma brakować 500 milionów a tutaj podają że po aktualizacji 28.08. 400milonów bez budowy płyty boiska .Zostaje jeszcze 100 milionów. Podaje link bo chyba go tutaj przeoczyłem.Jak było to proszę wywalić. http://www.stadionwisly.info/harmonogram
Przepraszam Cię, ale nie rozumiem Twojej polszczyzny :(
Ostatnio edytowane przez yarow : 08.09.2010 o godz. 22:46.
Odpowiedz cytując