crazykaro napisał(a):

To tylko potwierdza że Kancelaria Prezydenta czyta to forum, bo wypowiedzi żywcem wzięte stąd
|
a kim wy jesteście? Nie reprezentujecie zdania ogólu
http://www.youtube.com/watch?v=BNKCi...eature=related - nie wiem jak ktoś potrzebuje lornetki, to chyba jest ślepy... a w szczególnosci kołtoń. Stadion ogólnie super, atmosfera kosmiczna, wkońcu Europa choć są małe niedociągnięcia w elewacji ogólnie na wielki plus, byłęm wczoraj pod wrażeniem...