Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14995
Stary 08.09.2010, 22:27
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
To tylko potwierdza że Kancelaria Prezydenta czyta to forum, bo wypowiedzi żywcem wzięte stąd
a kim wy jesteście? Nie reprezentujecie zdania ogólu

http://www.youtube.com/watch?v=BNKCi...eature=related - nie wiem jak ktoś potrzebuje lornetki, to chyba jest ślepy... a w szczególnosci kołtoń. Stadion ogólnie super, atmosfera kosmiczna, wkońcu Europa choć są małe niedociągnięcia w elewacji ogólnie na wielki plus, byłęm wczoraj pod wrażeniem...
Ostatnio edytowane przez palikot : 08.09.2010 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując