Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14976
Stary 08.09.2010, 20:18
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Generalnie 95% niedoróbek i błędów, przy dobrej woli inwestora, można wyeliminować. Najważniejsza jest elewacja, gdyż na dzień dzisiejszy ten stadion z zewnątrz straszy. Tak samo jest w Kielcach. Dobrze, że wygląda to tak okropnie, gdyż okoliczność ta zmusza inwestora do pomalowania/obłożenia tego ,,brutalnego" betonu.

Ten stadion naprawdę da się uratować. Nie będzie to może cudo w stylu Emirates lub Alianz, ale będzie naprawdę fajnym stadionem, który będzie na poziomie stadionu Lecha (wybudowanego za ok. 700 mln). Stadion Legii (400 mln) mi się osobiście nie podoba.

Czy ktoś wie, ile metrów kwadratowych powierzchni będzie do zagospodarowania wewnątrz naszego stadionu? Zdaje mi się, że może być więcej niż na Lechu, a o Legii nie ma nawet co wspominać. Można to fajnie zagospodarować.
Kiepskie jest również doświetlenie trubun z pod dachu... na dawnym C jest wrecz tragiczne..
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując