Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35184
Stary 08.09.2010, 18:35
Ja uważam, że czasem warto zaryzykować i przepłacić. Dokładnie chodzi mi o przypadek Smolarka, bo Sobiech to jednak przesada . Oczywiście moim zdaniem ryzyko powinno wchodzić w grę w przypadku zawodników "z nazwiskiem". Nie jakiś anonimowych kopaczy z Koszyc.
Odpowiedz cytując