Pancratius napisał(a):

oby tylko zawodnicy nie zbuntowali sie że treningi sa zbyt forsowne jak za Petrescu.Jednak teraz jest sytuacje jest znacznie inna bo większośc to obcokrajowcy albo gracze grający wcześniej zagranicą (Żuraw) i wiedzący co do hard work