Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5118
Stary 08.09.2010, 12:24
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Kolejny, ktory ma klopoty z czytaniem. Ja gdzies napisalem, ze gra w potedze futbolowej na Ukrainie Gra w zespole, ktory walczy o utrzymanie, ale w lidze o przynajmniej 2 klasy lepszej od naszej. Na co dzien potyka sie z dobrymi(w skali europejskiej) druzynami. Absolutnie kwalifikuje sie do powolania, w odroznieniu od pilkarzy, ktorzy siedza na lawce w innych klubach zagranicznych lub co gorsze w klubach polskich(a takich tez Smuda powoluje ). Takich mamy pilkarzy, tzn. nie graja w wielkich klubach europejskich(nie pisze o bramkarzach, chociaz ci tez nie graja). Nie mozemy sobie pozwolic na komfort rezygnowania z Boruca, Mariusza Lewandowskiego, Kosowskiego czy Zewlakowa...

A co do stylu...prosze mi nie obrazac druzyn Engela, Janasa czy Beenhakkera(za czasow el. do EURO), bo kazda z tych druzyn miala swoj styl. Kadra Smudy(mimo, ze prowadzi ja juz tyle miesiecy) nie ma zadnego konceptu.
Ta styl miały- mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor... o to Ci chodzi?


Cytat:
Nie mozemy sobie pozwolic na komfort rezygnowania z Boruca, Mariusza Lewandowskiego, Kosowskiego czy Zewlakowa...
Warto zauważyć, że Lewandowski, Kosa i Żewłak w 2012 roku będą mieli odpowiednio- 33, 35, 36 lat.

Po co ich powoływać? Grać mają młodzi, ale Smuda boi się nimi grać, bo a nuż przegra mecz i go dziennikarze zjedzą.
Odpowiedz cytując