Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18078
Stary 08.09.2010, 11:46
mpk.krakow.pl :


2010-07-14
REMONT ciągu komunikacyjnego: Dominikańska - pl. Wszystkich Świętych - Franciszkańska. Wyłączenie ruchu tramwajowego do Salwatora. Od dnia 17 lipca 2010 roku (sobota) do odwołania.






Tramwaje jeżdzą już na Slv normalnie ?







I co z autobusami odjeżdzającymi z Slv ? Bo widzę na stronie, że przeniesiono wszystkim autobusom stamtąd pętle, np na grunwaldzkie.




Do kiedy ma to potrwać ? Bo nic nie piszą o jakimś remoncie Slv na stronie mpk.




Dzięki za info
Odpowiedz cytując