mpk.krakow.pl :
2010-07-14
REMONT ciągu komunikacyjnego: Dominikańska - pl. Wszystkich Świętych - Franciszkańska. Wyłączenie ruchu tramwajowego do Salwatora. Od dnia 17 lipca 2010 roku (sobota) do odwołania.
Tramwaje jeżdzą już na Slv normalnie ?
I co z autobusami odjeżdzającymi z Slv ? Bo widzę na stronie, że przeniesiono wszystkim autobusom stamtąd pętle, np na grunwaldzkie.
Do kiedy ma to potrwać ? Bo nic nie piszą o jakimś remoncie Slv na stronie mpk.
Dzięki za info