Oj z tymi piłkarzami Poloni nie byłbym taki pewien. Wojciechowski jak pokazał potrafi być porywczy i jak miałby nie być zadowolony z piłkarzy to raczej najprędzej posłałby ich na tydzień na budowę, gdzie ich podejście do zawodu by się diametralnie zmieniło.