Witam,
Ja tak samo jak kolega powyzej uwazam ze nie ma sensu przeplacac. Rozumiem ze zawodnik gra prze okreslona czesc swojego zycia i ze w tym czasie probuje jak najwiecej zarobic ale tez nie mozna dac sie zwariowac. Pozatym jesli glowna motywacja do przyjscia do danego klubu maja byc tylko pieniadze to nie wiem czy taki gracz jest wart zainteresowania. Jesli by tak bylo to naprawde lepiej bedzie sprawdzic Nasza mlodziez (za granica w tym wieku co niektorzy w ME sa podstawowymi zawodnikami pierwszej druzyny). Jesli sie nie sprawdza to po co ich trzymac w ME

? Lepiej rozwiazac kontrakty lub sprzedac i poszukac nowych mlodych zawodnikow w Polsce na ich miejsce do ME zeby w przyszlosci nie trzeba bylo szukac zagranicznych zawodnikow lub przeplacac za krajowych.
Na koniec jesli chodzi o Polonie i Jej wlasciciela wizje budowy. Faktycznie moze to wypalic ale bardziej prawdopodobne jest jednak to ze bedzie to kolos na glinianych nogach. Patrzac na ostatnie decyzje (jakas rada oceniajaca?

) plus wysokie kontrakty (zawodnicy dojda do wniosku ze po co walczyc na maksa jak i tak kasa skapnie) moze doprowadzic do tego ze zespol nie bedzie mial motywacji jak i rowniez wprowadzi to element paralizu ze jeden slabszy dzien moze sie przykro zakonczyc.
Pozdrawiam