Arapaho napisał(a):

Kioski 2 czy 3 - kanapki z szynką lub serem po 5 zł, cola , kawa po 4,5 zł.Nic cieplego nie było.
Ławki rezerwowych - mam nadzieje tymczasowe - nawet nie nadaja się do komentarza- jakaś A klasa.
|
Jednym z warunków rozegrania meczu było nie prowadzenie działalności gastronomicznej na stadionie (nie ma jeszcze odpowiednich warunków). Możliwe było wydawanie tylko posiłków przygotowanych poza stadionem.
Ławki pochodziły z boiska treningowego i są tymczasowe.