Wyświetl pojedynczy post
ewcia
Wyjazd Rzecz Święta!
 
 
Od: 11.2002
Skąd: core de sta cittŕ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14921
Stary 08.09.2010, 09:22
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Kioski 2 czy 3 - kanapki z szynką lub serem po 5 zł, cola , kawa po 4,5 zł.Nic cieplego nie było.
Ławki rezerwowych - mam nadzieje tymczasowe - nawet nie nadaja się do komentarza- jakaś A klasa.
Jednym z warunków rozegrania meczu było nie prowadzenie działalności gastronomicznej na stadionie (nie ma jeszcze odpowiednich warunków). Możliwe było wydawanie tylko posiłków przygotowanych poza stadionem.

Ławki pochodziły z boiska treningowego i są tymczasowe.
Odpowiedz cytując