Wyświetl pojedynczy post
barteqTS
Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14917
Stary 08.09.2010, 08:51
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Siatki za bramkami, no właśnie, one zostaną zielone? Czy to tylko taka prowizorka na kadrę? Wg mnie o wiele lepiej prezentowałyby się czarne. Ewentualnie można by pomyśleć o barwach wiślackich (np. czerwonych), a nie wiem czy to nie wyszłoby zbyt pstrokato...
To one zostają na stałe? Po co siatki za bramami, czy to jest wymóg wynikający z jakiś przepisów? Moim zdaniem w jakim by nie były kolorze wyglądać będą beznadziejnie, więc najlepiej jakby ich nie było wcale.

A stadion wrażenie robi super (widziałem tylko w tv).
Odpowiedz cytując