QBAS napisał(a):

|
Siatki za bramkami, no właśnie, one zostaną zielone? Czy to tylko taka prowizorka na kadrę? Wg mnie o wiele lepiej prezentowałyby się czarne. Ewentualnie można by pomyśleć o barwach wiślackich (np. czerwonych), a nie wiem czy to nie wyszłoby zbyt pstrokato...
|
To one zostają na stałe? Po co siatki za bramami, czy to jest wymóg wynikający z jakiś przepisów? Moim zdaniem w jakim by nie były kolorze wyglądać będą beznadziejnie, więc najlepiej jakby ich nie było wcale.
A stadion wrażenie robi super (widziałem tylko w tv).