rav napisał(a):

|
To żart, rozumiem? Dźwięk był taki, jak by mikrofon efektowy zamontowali "Szpakowi" w d.... W telewizji doping brzmiał beznadziejnie. Masz wątpliwości? Porównaj z transmisjami c+ z nowego stadionu Legii. To przede wszystkim wina TVP, która prawdopodobnie zbierała głos z trybuny zachodniej - o ile w ogóle go zbierała, bo możliwe że dźwięk stadionu pochodził tylko z mikrofonu komentatorów. Ale też dźwięk byłby zupełnie inny, gdyby był oddany cały stadion...
|
Nie to nie był żart. Mam na myśli potencjał jaki ma doping na tym stadionie . Biorąc pod uwagę relatywnie niewielką liczbę dopingujących z jedynie dwóch trybun , czy błędy TVP uwazam ze stadion pod wzgledem akustycznym gdy w/w czynniki zostana poprawione bedzie sie prezentował znacznie lepiej od stadionu Legii. Przy czym juz wczoraj ,,HSV'' prezentowało się rewelacyjnie...