Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5105
Stary 08.09.2010, 06:09
Największy pozytyw wczorajszego meczu? Komentarz Majdana Bije na głowę nie tylko gości z TVP ale także ekspertów z C+ w stylu Terleckiego.

Co do gry to rewelacji nie było. Australia pograła z nami jak chcała. Oddała pole, skoncentrowała się na szybkich wypadach i konsekwencji w defensywie i wygrała, choć spory w tym udział Smolarka. Niby nasi fajnie pograli, dało się na to popatrzeć, ale jak Australia pod koniec meczu zaczęła walczyć i robić pressing na naszej połowie to zaczęły się problemy z wyprowadzeniem piłki. Boenisch jakby grał w obronie tak jak gra w ofensywie, to pewnie dostawałby powołania od innego selekcjonera. Do przodu super ale w tyłach tylko dosyć poprawnie, choć jak na naszą reprę to i tak dużo. Żewłakow- dramat, chłop jest stary i wolny. pograć w piłkę profesjonalnie jeszcze może, w naszej lidze mógłby jeszcze robić za fachue, ale na poziom reprezentacyjny to już za mało. Pomysł z Pietrasiakiem to jakiś dramat. Był jak dziecko we mgle, najlepsze co był w stanie zrobić to zfaulować.

Peszko...
Czy tylko mnie przypomina orka z filmowego Władcy Pierścieni ?
http://www.google.pl/images?um=1&hl=pl&client=opera&rls=pl&tbs=isch%3A1 &sa=1&q=Orc+LOTR&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&gs_rfai=
Odpowiedz cytując