dj_ibutti -luzik.Ja pamiętam że swego czasu próbowałem bronić paszportów dla Oliego i Perejro,

,jak tu była spora krytyka.Odmieniło mi się zdecydowanie.Pretensji do samego Boenischa czy Obraniaka nie mam.Po prostu jakoś mnie to drażni, szczególnie jak padł mit że 'wszyscy tak robią'.