Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5100
Stary 08.09.2010, 00:20
dj_ibutti -luzik.Ja pamiętam że swego czasu próbowałem bronić paszportów dla Oliego i Perejro, ,jak tu była spora krytyka.Odmieniło mi się zdecydowanie.Pretensji do samego Boenischa czy Obraniaka nie mam.Po prostu jakoś mnie to drażni, szczególnie jak padł mit że 'wszyscy tak robią'.
Odpowiedz cytując