Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3019
Stary 08.09.2010, 00:05
Ludzie, nauczcie się czytać.

Na nowy stadion mają być wyrabiane nowe KK. Narazie nikt nic nie wie.
Nie wiadomo. Jak bedzie wiadomo to chyba napiszą na głownej, nie?
Jw.
Jak byś czytał wiadomości o stadionie uważnie na obojetnie jakiej Wiślackiej stronie to byś wiedział, kiedy jakie sektory mają być otwarte.
Odpowiedz cytując