|
Ludzie, nauczcie się czytać.
Na nowy stadion mają być wyrabiane nowe KK. Narazie nikt nic nie wie.
Nie wiadomo. Jak bedzie wiadomo to chyba napiszą na głownej, nie?
Jw.
Jak byś czytał wiadomości o stadionie uważnie na obojetnie jakiej Wiślackiej stronie to byś wiedział, kiedy jakie sektory mają być otwarte.
|