Wyświetl pojedynczy post
Emilio
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14899
Stary 07.09.2010, 23:46
Stadion po prostu gniecie jaja!
Wchodząc na trybunę dech zapiera w piersiach. Coś niesamowitego. Widocznosc z górnego piętra starego C jest kosmiczna. W ogóle nie widac ogległosci trybun od lini bocznej. Akustyka super. Witaj Europo!
Odpowiedz cytując