Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Emilio
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
14899
07.09.2010, 23:46
Stadion po prostu gniecie jaja!
Wchodząc na trybunę dech zapiera w piersiach. Coś niesamowitego. Widocznosc z górnego piętra starego C jest kosmiczna. W ogóle nie widac ogległosci trybun od lini bocznej. Akustyka super. Witaj Europo!
Emilio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Emilio
Znajdź inne posty napisane przez Emilio