Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 07.09.2010, 23:29
KaRaSTSW napisał(a):Wyświetl post
Można? Można.....Coca-cola sponsorem Jagielonii.
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...llonii,1528854
Oczywiście, że można. Tylko pytanie, czy chcemy byle co, czy porządnego sponsora? Bo to, że Cola im zapłaci 30 tysiecy i 10 butelek powerade'a to może Jagę satysfakcjonuję, ale Wisłe nie.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując