Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14897
Stary 07.09.2010, 23:25
Ja również podziele się swoimi spostrzeżeniami.

Na +:
+ zupełnie nowa jakość.. jak by nie ten stadion robi to wszystko wrażenie
+ murawa prezentuje się jak na pierwszy mecz na prawdę świetnie
+ wydaje mi się, że dobra akustyka

Na -:
- siatki za bramkami a raczej to ogrodzenie. Nie wierze, ze w XXI wieku nie ma sposobu by zrobić je bardziej dyskretnie. Szczerze mówiąc wyglądają jak ogrodzenie na boisku szkolnym
- ławki rezerwowych wyglądają jak jakiś przystanek autobusowy gdzieś na wsi
Odpowiedz cytując