|
Ja również podziele się swoimi spostrzeżeniami.
Na +:
+ zupełnie nowa jakość.. jak by nie ten stadion robi to wszystko wrażenie
+ murawa prezentuje się jak na pierwszy mecz na prawdę świetnie
+ wydaje mi się, że dobra akustyka
Na -:
- siatki za bramkami a raczej to ogrodzenie. Nie wierze, ze w XXI wieku nie ma sposobu by zrobić je bardziej dyskretnie. Szczerze mówiąc wyglądają jak ogrodzenie na boisku szkolnym
- ławki rezerwowych wyglądają jak jakiś przystanek autobusowy gdzieś na wsi
|