Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14891
Stary 07.09.2010, 23:02
fugiel napisał(a):Wyświetl post
Wszystko ze stadionem ok ... tylko smiesznie wyglada toaleta od strony al. 3 maja .... Stojąc w kolejce można "podziwiać" ludzi korzystających z pisuarów .... mam nadzieje, ze to zostanie poprawione bo smiesznie to wyglada...
Punkt widzenia zależy od punktu sika...eee siedzenia
Ci, co korzystają z pisuarów, mają widok na Kałuży
Od razu się lepiej sika
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując