Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14888
Stary 07.09.2010, 22:57
Nic dziwnego, że nie słyszałeś nic po otwarciu okna. Nie ryknęliśmy przecież ani razu choćby na 50% naszych możliwości. "Naszych" bo ludzie byli nie tacy jak trzeba.
Fajny ten stadion. Byle do meczu z Koroną!
Odpowiedz cytując