Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5088
Stary 07.09.2010, 22:54
leszekm_ napisał(a):Wyświetl post
peszko schodzi, stadion gwiżdże. iwański wchodzi, stadion gwiżdże. BYĆ MOŻE NIEKTÓRZY SIĘ NIEZORIENTOWALI ALE TO NIE BYŁ MECZ WISŁY, TO BYŁ MECZ KADRY, A NA KADRZE KAŻDY POWINIEN BYĆ WITANY I ŻEGNANY ZAJEBISTYMI OKLASKAMI, tak jak z jakiegoś powodu witany był smolarek. kibicowsko kompromitacja. na innych stadionach nie reagowali gwizdami na wiślaków, przypominam choćby mecze na łazienkowskiej gdy grał kosowski franek żuraw
Na Iwańskiego (przynajmniej na moim sektorze) gwizdali głównie Małysze.
Odpowiedz cytując