Wyświetl pojedynczy post
armani199
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14886
Stary 07.09.2010, 22:53
Stadion nawet ładny bo oko stęsknionego za stadionem kibica pozytywów szuka ! Po dłuższym oglądaniu jednak nie sposób nie zauważyć licznych fuszerek budowlanych, szczególnie oszczędnościowo-materiałowych. Malowanie elewacji zewnętrznej konieczne bo wygląda ona jakby miała już ze 30 lat ! Jak na niej zawiśnie jeszcze zdjęcie Majchrowskiego w więziennym garniturku i za kratami to stadion nasz będzie piekny !
Odpowiedz cytując