|
Największy dramat jest w środku pola.Murawski i Pietrasiak zagrali tragicznie jak na defensywnych pomocników.Brakuje rozgrywającego,aż się prosi o Majewskiego,bo Iwański oprócz podobno dobrego wykonywania stałych fragmentów gry nie jest żadnym playmaker'em.Peszko grał wogóle nie na swojej pozycji,był kompletnie zagubiony.Trzeba poczekać,aż wykuruje się Jodłowiec,może nasz Czarek Wilk wystrzeli z talentem i będziemy mieli dwóch dobrych DMów.
PS. Co do tego gwizdania na Peszke i Iwańskiego to żenada i buractwo.
|