1q2 napisał(a):

Ty napisz jaki doping był faktycznie.
Z perspektywy TV czasami 'było .......nięcie' a ogólnie było głośno.
Co do nowej trybuny - wygląda ona na prawdę ok.Robi wrażenie.Fajnie że odległości nie czuć bo w tv odległość na zachodniej(tam gdzie ławki rezerwowych były), wizualnie jest ogromna.Linia i pas zieleni który się nie kończy.
Nie wiem czy z daleka dobrze zauważyłem(bo zbliżeń nie było) ale sektor przed skyboksami wyglądał na stojący
|
Doping w skali od 1 do 5 oceniam na 4-.
Z tym, że trzeba obiektywnie stwierdzić, że ocenę zawyżyła południowa. Gdyby nie oni, byłoby raczej cienko. Na wschodniej dużo rodzin i pikników, którzy poprzyjeżdżali tylko na reprę i nawet wstać im się nie chciało. I ciągle ktoś.mi krzyczał za plecami "siadaj!"
Dlatego - duży szacun dla ekipy z południowej!
Jeszcze jedna uwaga, szalenie istotna: Panie i Panowie, skończyło się sranie po krzakach. Trzeba będzie mocno spiąć pośladki, żeby zapełnić ten stadion jak będzie gotowy. Inaczej nie będzie to wyglądało zbyt dobrze. To po prostu kolos w porównaniu z tym, co mieliśmy.