Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14884
Stary 07.09.2010, 22:51
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ty napisz jaki doping był faktycznie.
Z perspektywy TV czasami 'było .......nięcie' a ogólnie było głośno.
Co do nowej trybuny - wygląda ona na prawdę ok.Robi wrażenie.Fajnie że odległości nie czuć bo w tv odległość na zachodniej(tam gdzie ławki rezerwowych były), wizualnie jest ogromna.Linia i pas zieleni który się nie kończy.

Nie wiem czy z daleka dobrze zauważyłem(bo zbliżeń nie było) ale sektor przed skyboksami wyglądał na stojący
Doping w skali od 1 do 5 oceniam na 4-.
Z tym, że trzeba obiektywnie stwierdzić, że ocenę zawyżyła południowa. Gdyby nie oni, byłoby raczej cienko. Na wschodniej dużo rodzin i pikników, którzy poprzyjeżdżali tylko na reprę i nawet wstać im się nie chciało. I ciągle ktoś.mi krzyczał za plecami "siadaj!"

Dlatego - duży szacun dla ekipy z południowej!

Jeszcze jedna uwaga, szalenie istotna: Panie i Panowie, skończyło się sranie po krzakach. Trzeba będzie mocno spiąć pośladki, żeby zapełnić ten stadion jak będzie gotowy. Inaczej nie będzie to wyglądało zbyt dobrze. To po prostu kolos w porównaniu z tym, co mieliśmy.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując