Zasadniczo zgodzę się z Bekasem. Widoczność rewelacja, odległość od trybuny w ogóle nie przeszkadza. Wejście/wyjście szybko i sprawnie, bez tłoku i korków. Kapitalna akustyka, bardzo dobre nagłośnienie. Wystarczająca ilość czystych toalet. Murawa - wygląda na to, że bajka.
A teraz, żeby nie było zbyt pięknie, kilka minusów.
Pierwszy i podstawowy: estetyka wykończenia detali. Widać pośpiech w realizacji. Pęknięcia i ukruszenia betonu, brak wykończeń fug między posadzką betonową i płytkami, ochlapane farbą barierki.
Drugi minus: brak koszy na śmieci wewnątrz sektora, kubek po coli udało mi się wyrzucić dopiero na zewnątrz Reymana.
Trzeci minus: tylko jedna suszarka do rąk w toalecie, brak ręczników. Wszyscy wycierali ręce w spodnie
A co do punktu gastronomicznego, to nie wiem, skąd się Wam wziął jeden

Na starym C były trzy

tylko brak odpowiednich oznaczeń, stąd cała kolejka stała do środkowego, a dwa skrajne były praktycznie puste.
To tyle. Pomijam oczywiście zewnętrzną elewację, bo ta niestety w wielu miejscach wygląda paskudnie. Musimy stanąć na głowię, by miasto ją pomalowało, bo inaczej będzie mega - obciach.
Reasumując - znacznie więcej plusów niż minusów, a jeśli już są minusy, to raczej w mniej znaczących sprawach.
A teraz pytanie do tych, co oglądali mecz w tv: Jak się prezentowała trybuna i doping?