Temat
:
Krakowskie Inwestycje
Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
579
07.09.2010, 22:31
Potrzebna SKM z prawdziwego zdarzenia. Wtedy ze Skawiny do centrum dojedziemy w 15 minut.
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 07.09.2010 o godz. 22:47.
Siwy_89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siwy_89
Odwiedź stronę domową użytkownika Siwy_89!
Znajdź inne posty napisane przez Siwy_89