Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7055
Stary 07.09.2010, 22:31
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/bro...wiadomosc.html
Gwiazdor ciągle myśli, że należy mu się miejsce w pierwszym składzie z racji tego, że jest Brożkiem Miałeś miejsce dlatego, że Skorża nie miał jaj, aby cie posadzić na ławie, która należała Ci się już pół roku temu jak nie lepiej.
Myśle, że Skorży zamiast jaj przydało by się paru zmienników - w ataku oprócz Brożka miał kontuzjowanego Boguskiego. Na szpicy wystawiał czasem Marcelo.

Teraz jest Brożek, Rios, Paljic, Żurawski, Boguski - jest z czego wybierać, więc Brożek siedzi na ławce i całe szczęście - może się pozbiera, na co liczę.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując