PhantomRanger napisał(a):

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/bro...wiadomosc.html
Gwiazdor ciągle myśli, że należy mu się miejsce w pierwszym składzie z racji tego, że jest Brożkiem Miałeś miejsce dlatego, że Skorża nie miał jaj, aby cie posadzić na ławie, która należała Ci się już pół roku temu jak nie lepiej.
|
Myśle, że Skorży zamiast jaj przydało by się paru zmienników - w ataku oprócz Brożka miał kontuzjowanego Boguskiego. Na szpicy wystawiał czasem Marcelo.
Teraz jest Brożek, Rios, Paljic, Żurawski, Boguski - jest z czego wybierać, więc Brożek siedzi na ławce i całe szczęście - może się pozbiera, na co liczę.