Wyświetl pojedynczy post
nicolas
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5085
Stary 07.09.2010, 22:30
A najśmieszniejsze jest to, że Smuda kombinuje szuka i sprawdza, sam pewnie się zamotał, a na koniec postawi na tych, którzy już grali na euro czy elominacjach mś2010 hahahaha. Gołym okiem chyba widać, że nie mamy lepszych Smudo! Rybus, Peszko, Małecki!? Jakim cudem mają się w polskiej lidze rozwinąć w 1 (JEDEN) rok i wejść na internaszynal lewel? Gratuluje. Widzę sens ogrywania z kadrą Groskickiego, bo chłop jest inteligentny i robi bardzo szybkie postępy, ale na Boga, po co kombinacje z Małeckim, Peszką, Pietrasiakiem?!
Szczerze, chciałbym powrotu Frankowskiego do kadry, chociaż napastników nie brakuje. Brakuje kreatywnych pomocników i skrzydłowych, mądrych z chłodną głową.
Odpowiedz cytując