Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14874
Stary 07.09.2010, 22:23
Ja bylem na E11 czyli parter od strony starego D. Musze powiedziec ze powialo zachodem. Wiadomo ze mozna sie czepiac tego czy owego ale uwazam ze to sa wszystkie sprawy do poprawy jeszcze. To czego balem sie najbardziej czyli odleglosc od boiska nie wypada tak najgorzej. Dodac do tego caly zapelniony stadion a nie tylko polowe i bedzie sympatyucznie. Teraz juz tylko czekam jak to bedzie widac z pietra. Do zobaczenia !!!
Odpowiedz cytując