Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14864
Stary 07.09.2010, 21:47
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
Chciałem zauważyc, ze kołowroty chyba jednak maja super szybka przepustowość kibiców...
o 20 jeszcze wschodnia była praktycznie pusta, a za poł godziny juz pełna...
jak to mozliwe?przeciez kołowroty miały przepuszczac 12tys kibicow w ciagu 3h
Nie wiem po czym wnosisz, że o 20 wschodnia była pusta. Jeśli po przedmeczowych wywiadach, to one były nagrywane gruuubo wcześniej. Poza tym między kołowrotami a widownią jest jeszcze całe zaplecze - tam już było bardzo dużo ludzi.
Odpowiedz cytując