bravelukas napisał(a):

Chciałem zauważyc, ze kołowroty chyba jednak maja super szybka przepustowość kibiców...
o 20 jeszcze wschodnia była praktycznie pusta, a za poł godziny juz pełna...
jak to mozliwe?przeciez kołowroty miały przepuszczac 12tys kibicow w ciagu 3h
|
Nie wiem po czym wnosisz, że o 20 wschodnia była pusta. Jeśli po przedmeczowych wywiadach, to one były nagrywane gruuubo wcześniej. Poza tym między kołowrotami a widownią jest jeszcze całe zaplecze - tam już było bardzo dużo ludzi.