To prawda, stadion wygląda pięknie - jakbym oglądał jakie ćwierćfinały LM, naprawdę! Niby tylko ponad 30 tysięcy miejsc ale wygląda naprawdę świetnie! Wyjęty z ligi włoskiej czy hiszpańskiej

? Apetyty rozbudzone, teraz tylko CIERPLIWIE poczekać AŻ wszystko zostanie ukończone, rozwiesić transparenty, umeblować nasz dom - będzie pięknie

Przychodźmy regularnie na mecze, dajmy zarobić klubowi!!