Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14862
Stary 07.09.2010, 21:36
To prawda, stadion wygląda pięknie - jakbym oglądał jakie ćwierćfinały LM, naprawdę! Niby tylko ponad 30 tysięcy miejsc ale wygląda naprawdę świetnie! Wyjęty z ligi włoskiej czy hiszpańskiej ? Apetyty rozbudzone, teraz tylko CIERPLIWIE poczekać AŻ wszystko zostanie ukończone, rozwiesić transparenty, umeblować nasz dom - będzie pięknie Przychodźmy regularnie na mecze, dajmy zarobić klubowi!!
Odpowiedz cytując