Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5068
Stary 07.09.2010, 21:34
Tez mi bylo wstyd, ze dostalo sie i Peszce i Iwanskiemu...sytuacja raczej niespotykana na meczach reprezentacji od wielu lat(pamietam, ze na Legii oklaskiwani byli Frankowski czy Zurawski).

"Paradoksalnie" w polskiej kadrze najbardziej chcialo sie grac Boenischowi , a to wiele mowi o naszych pilkarzach i szkolenie w naszym kraju.
Odpowiedz cytując