Wyświetl pojedynczy post
Marcin(L)
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5066
Stary 07.09.2010, 21:30
DRAMAT...
Smuda wyleci, na bank, nie może być inaczej, takiej żenady to dawno nie było albo... LEO był cudotwórcą tak naprawdę:/
P.S. I oczywiście klepią się po plecach ("Polska grała bardzo dobrze, tylko się cieszyć") Ja pier!!!
Legia 2010/11 TAK! O takiej marzyłem!
Odpowiedz cytując