|
DRAMAT...
Smuda wyleci, na bank, nie może być inaczej, takiej żenady to dawno nie było albo... LEO był cudotwórcą tak naprawdę:/
P.S. I oczywiście klepią się po plecach ("Polska grała bardzo dobrze, tylko się cieszyć") Ja pier!!!
Legia 2010/11 TAK! O takiej marzyłem!
|