Nie minęły 3 minuty od końcowego gwizdka a trybuna wschodnia w 85% pusta ( znaczy, widownia

). No jednak przepustowość w stronę wyjścia prezentuje się całkiem sympatycznie
@crazykaro - zgadzam się w 100%. Repertuar naszego młynu ostatnio mnie rozczarowuje. W Łodzi były beszty, tutaj przyśpiewki klubowe :/