Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14861
Stary 07.09.2010, 21:26
Nie minęły 3 minuty od końcowego gwizdka a trybuna wschodnia w 85% pusta ( znaczy, widownia ). No jednak przepustowość w stronę wyjścia prezentuje się całkiem sympatycznie

@crazykaro - zgadzam się w 100%. Repertuar naszego młynu ostatnio mnie rozczarowuje. W Łodzi były beszty, tutaj przyśpiewki klubowe :/
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując