|
Stadion fajnie wygląda. Beton od wewnątrz zostanie zasłonięty reklamami, telebim predzej czy później zakupią. Straszą tylko błyszczące puste miejsca które aż biją w oczy szczególnie na parterze no i ławki rezerwowych.
Co do kibiców w kotle to szkoda że zabrakło trochę repertuaru reprezentacyjnego i było można słyszeć typowo wiślackie przyśpiewki co nie przystoi na reprezentacji
Czekam na wpisy osób obecnych na meczu
|