Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14860
Stary 07.09.2010, 21:25
Stadion fajnie wygląda. Beton od wewnątrz zostanie zasłonięty reklamami, telebim predzej czy później zakupią. Straszą tylko błyszczące puste miejsca które aż biją w oczy szczególnie na parterze no i ławki rezerwowych.
Co do kibiców w kotle to szkoda że zabrakło trochę repertuaru reprezentacyjnego i było można słyszeć typowo wiślackie przyśpiewki co nie przystoi na reprezentacji
Czekam na wpisy osób obecnych na meczu
Odpowiedz cytując