|
psia mać. Australia, żaden wielki tuz gra w dziesiątkę. Wygrywa. A Szpaku i Majdan są pełni optymizmu, że nasi są coraz lepsi.
San Marino trzeba brać w sparingi, może bramkarza słaba będą mieli. A Smuda zadowolony, postęp ogromny na plus.
Za piętnaście meczy skuteczność się poprawi, no perspektywa że ho, ho.
|