Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5061
Stary 07.09.2010, 21:25
psia mać. Australia, żaden wielki tuz gra w dziesiątkę. Wygrywa. A Szpaku i Majdan są pełni optymizmu, że nasi są coraz lepsi.
San Marino trzeba brać w sparingi, może bramkarza słaba będą mieli. A Smuda zadowolony, postęp ogromny na plus.
Za piętnaście meczy skuteczność się poprawi, no perspektywa że ho, ho.


Odpowiedz cytując