Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Pawko
Senior Member
Od: 04.2004
Offline
#
14859
07.09.2010, 21:16
stadion w tv jak zauważyli poprzednicy wygląda super, zwłaszcza podoba mi się przejście z piętrowych trybun wdłuż lini to jednopoziomowych za bramkami co wygląda super ;]
Pawko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pawko
Znajdź inne posty napisane przez Pawko