Wyświetl pojedynczy post
Pawko
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14859
Stary 07.09.2010, 21:16
stadion w tv jak zauważyli poprzednicy wygląda super, zwłaszcza podoba mi się przejście z piętrowych trybun wdłuż lini to jednopoziomowych za bramkami co wygląda super ;]
Odpowiedz cytując