Wyświetl pojedynczy post
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14856
Stary 07.09.2010, 20:32
Jak pięknie prezentuje się puste miejsce pod telebim. Dziękujemy, prezydencie ;]
Powód: wybaczcie, PiotrG mnie wyprzedził.
Ostatnio edytowane przez Zbyychu : 07.09.2010 o godz. 20:32.
Odpowiedz cytując