PiotrG napisał(a):

Co do cieni - oświetlenie musi zostać poprawione, to nie ulega wątpliwości. Jest źle ustawione, na pałę bez testów i widać efekty.
Straszy niestety konstrukcja pod telebim. Ciekaw jestem jak zaskoczeni będą kibice na wschodniej, gdy zobaczyli, że nic do jedzenia czy picia nie kupią...
|
może wiedzieli i kanapki z domu przynieśli...