Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14855
Stary 07.09.2010, 20:31
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Co do cieni - oświetlenie musi zostać poprawione, to nie ulega wątpliwości. Jest źle ustawione, na pałę bez testów i widać efekty.
Straszy niestety konstrukcja pod telebim. Ciekaw jestem jak zaskoczeni będą kibice na wschodniej, gdy zobaczyli, że nic do jedzenia czy picia nie kupią...
może wiedzieli i kanapki z domu przynieśli...
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując