Kiedy wyrzuca Smude? Zespol jest kompletnie niezorganizowany w grze obronnej, Australijczycy wchodza w nas, jak w maslo. Narazie postepu nie ma zadnego, bo bramki tracimy w bardzo prosty sposob. Potrzeba defensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia, a jedynym ktory jeszcze gra w pilke na dobrym poziomie jest Mariusz Lewandowski(podstawowy sklad na Ukrainie). Brakuje tez stopera, czyli Glowackiego lub Perquisa. Zewlakow ma dzisiaj slabszy dzien, chociaz karnego nie bylo. Ogolnie, to dalej bida.
Atmosfera na stadionie, jak w teatrze

.
edit. No jednak Zewlak w kadrze rozegral raczej mase dobrych spotkan, wiec mozna to zwalic na dyspozycje dnia. Poza tym w obronie nie gra sam(a tak to wyglada, bo zadnej asekuracji).